کسب درآمد فوق العاده با جم فایل - GEMFile.ir
 

 

 

جم فايل به چه معناست ؟
جم ( GEM ) در زبان انگليسي به معني جواهر با ارزش ميباشد و انتخاب GEMFILE اشاره به فايلهاي با ارزش آپلود شده در ان دارد .

سیستم همکاری در فروش جم فایل چیست و چطور کار میکند ؟


سيستم فروشگاه ساز رایگان و همکاري در فروش جم فايل، يک طرح کارآفريني است با هدف درآمدزايي براي دانشجويان و پژوهشگران و معلولين و همه ی افراد فعال در اینترنت
و اشتراک دانش بين کليه سطوح جامعه راه اندازی شده است. تعداد زیادی از دانشجویان، فارغ التحصیلان و کاربران اینترنتی، تا به حال توانسته اند از طریق سیستم همکاری در فروش سایت جم فایل به صورت اینترنتی درآمد بالا کسب نمایند.

همگي ما، در دوران دانشجويي و تحصيل، ساعت هاي زيادي صرف تهيه و نگارش مطالب درسي کرده ايم. نظير فايلهاي با ارزش و تهيه مقالات دانشجويي، ارائه هاي کلاسي، تدوين پروپوزال، ترجمه مقالات انگليسي، تهيه پرسشنامه هاي مرتبط با کارهاي تحقيقاتي، تهيه و تدوين گزارش کارآموزي، و …. اين فايلهاي باارزش، پس از گذراندن دروس مربوطه و کسب نمره نهايي، در کامپيوترهاي اغلب ما بلااستفاده باقي مانده اند. با اشتراک گذاري اين فايل ها جهت استفاده سايرين، علاوه بر کسب درآمد، مي توانيد در جهت کمک به ساير محققان و دانشجويان و بسط و گسترش دانش موجود گام برداريد. همچنين جم فايل اين امکان را به کاربران خود مي دهد که در جهت افزايش ارزش معنوي کارشان، فايلهايشان را بصورت رايگان نيز با ديگران به اشتراک بگذارند.

ناگفته نماند که شما در جم فایل می توانید هر نوع فایلی را به فروش برسانید مانند نرم افزار , قالب وب سایت , عکس , کتاب , محصولات گرافیکی و...کاربران سایت بسته به میزان فعالیت خود (بازاریابی محصولات و بارگذاری فایل) ماهانه از 50000 هزار تومان تا رقمی بالغ بر 5000000 میلیون تومان در ماه، می توانند درآمد کسب نمایند.
شما هم می توانید به راحتی به جمع این کاربران پیوسته و کسب و کار خود را به سرعت شروع نمایید.

سایت جم فایل، با فراهم آوردن بستری مطمئن و پرسرعت برای فعالیت شما در زمینه های بازاریابی و فروش فایل، این امکان را ایجاد نموده تا هم به بازاریابی محصولات خود و سایر کاربران پرداخته و هم فایل های خود را برای فروش ارائه نمایند تا توسط جم فایل و صدها بازاریاب آن بفروش برسند.
بار گذاری فایل ها و بازاریابی آن ها، هیچ گونه هزینه ای برایتان ندارد. تنها کافی است عضو سایت شوید.
کارمزد سایت فقط 25 درصد از فروش شما بوده که پس از فروش فایل دریافت می گردد. این مبلغ صرف هزینه های نگهداری و پشتیبانی سایت و مسابقات ماهانه می گردد.

دارندگان سایت ها و وبلاگ ها، می توانند با عضویت در سایت و بازاریابی فایل ها و زیرمجموعه گیری، درآمد ماهانه بسیار بالا و قابل توجهی کسب نمایند. پورسانت بازاریابی محصولات بین 10 الی 50 درصد می باشد. قابل توجه این که پورسانت بازاریابی تعداد زیادی از فایل های سایت، بالای 40% می باشد. هم چنین فایل های زیادی در سایت وجود دارند که به صورت اختصاصی توسط کاربران سایت، تنها در جم فایل قرار داده شده اند.

همکاري با جم فايل به ۳ طريق امکانپذير مي باشد:


۱-ارسال فايل توسط شما. با عضويت در سايت و ارسال فايلهاي خود از طريق پنل کاربري تان، فرآيند بازاريابي و فروش فايل هاي شما توسط تيم جم فايل و صدها بازاریاب آن آغاز مي گردد. سهم سايت از فروش فايل هاي شما، ۲۵ درصد مبلغ تعيين شده توسط شماست و ۷۵ درصد باقيمانده مربوط به پورسانت فروشنده و بازرياب است. ميزان پورسانت بازارياب نيز توسط خود شما تعيين مي گردد. با فروش هر يک از فايلهاي شما، بلافاصله يک ايميل بصورت خودکار برايتان ارسال مي گردد که فايل فروش رفته و مبلغ دريافتي در آن ذکر شده است. شما با عضویت در جم فایل یک فروشگاه رایگان فایل با آدرس مورد نظر خود دریافت می کنید که در این فروشگاه می توانید فایل های خود را بفروش برسانید یا فایل دیگر کاربران را بازاریابی کنید و سود خوبی از فروش دریافت کنید.
راهنمای فروش فایل

۲-مشارکت در فروش فايل هاي خود و ساير کاربران. علاوه بر امکان فروش فايل هاي خود، شما مي توانيد با بازاريابي فايل هاي خود و ساير کاربران، به کسب درآمد نامحدود از اينترنت بپردازيد. روشهاي کسب درآمد از اين طريق بسيار متنوع است و مي توانيد با مشاهده لينک بازاريابي با آنها آشنا شويد. جم فایل دارای بیش از ۳۸۰۰ فایل آماده فروش است که حتی در صورت نداشتن فایلی برای فروش با بازاریابی این فایل ها و ساخت فروشگاه بازاریابی می توانید کسب درآمد کنید.
راهنمای بازاریابی فایل ها

۳-کسب درآمد از طریق زیرمجموعه به این صورت است که:
الف – در صورتی که زیرمجموعه شما فروش موفقی داشته باشد ۲% از مبلغ کل فایل به شما تعلق خواهد گرفت. برای مثال در صورتی که قیمت کل فایل ۵۰۰۰ تومان باشد، ۱۰۰ تومان به حساب شما واریز خواهد شد.
ب – در صورتی که زیرمجموعه شما بازاریابی موفقی داشته باشد، ۱% از ملبغ کل فایل به حساب شما واریز خواهد شد. در مورد مثال بالا، ۵۰ تومان به شما تعلق می گیرد. در کمترین حالت ممکن، اگر شما ۵۰ زیرمجموعه داشته باشید که هر کدام ۲ فروش و ۲ بازاریابی در روز داشته باشند و مبلغ هر فایل را متوسط ۵۰۰۰ تومان درنظر بگیریم، درآمد روزانه شما ۱۵۰۰۰ تومان و ماهانه ۴۵۰ هزار تومان خواهد بود. یعنی در کمترین حالت ممکن، شما با کمی تلاش می توانید در آمد خوبی درماه داشته باشید.
راهنمای زیر مجموعه گیری
با فروش هر يک از فايلهاي بازاريابي شده توسط شما، بلافاصله يک ايميل بصورت خودکار برايتان ارسال مي گردد که فايل فروش رفته و پورسانت دريافتي شما در آن ذکر شده است.
جم فایل دسته بندی های متنوعی دارد و شما می توانید در هر شاخه ای فایل ارسال کنید از گرافیک و قالب های وب سایت گرفته تا موضوعات مدیریتی عمرانی حسابداری و پزشکی همچنین با پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر زمان پاسخ گوی سوالات و مشکلات شما از طریق بخش تیکتینگ وب سایت هستیم و در صورت ارسال درخواست تسویه حساب در کمتر از ۲۴ ساعت مبلغ به حساب شما واریز می شود.
جم فايل، در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، ثبت شده است و شما با اطميان ميتوانيد از خدمات آن استفاده کنيد.

چرا جم فایل؟

جم فایل بی نظیر است !مسابقات ماهانه

هر ماه مسابقاتی برای کاربران برگزار می شود تا برای فروش بیشتر تشویق شوند.

بیش از 3 سال سابقه و اعتبار

جم فایل در سال 1394 راه اندازی شد و در شهریور 1395 فعالیت خود را با بیش از 1000 فایل آغاز کرد

کارمزد کمتر

کارمزد استفاده از خدمات سایت فقط 25 درصد می باشد. افزایش درآمد شما، هدف ماست.

فروشگاه ساز رایگان

با عضویت در جم فایل، یک فروشگاه رایگان با آدرس اختصاصی و امکان مدیریت، به شما داده می شود.

تسویه حساب شفاف

در جم فایل، تمام تلاش ما حفظ حقوق کاربران است و تسویه حساب ها در کمتر از 48 ساعت انجام می شود

امکانات فوق العاده

امکاناتی که نیاز شما را در زمینه فروش یا بازاریابی برطرف کرده و کار شما را ساده تر می کند.

پورسانت بالا

پورسانت بازاریابی، بین 10% تا 50% است. با بازاریابی برای فایل ها، کسب درآمد فوق العاده داشته باشید.

درآمد از زیرمجموعه گیری

با جذب زیرمجموعه، می توانید از هر فروش آن ها 2% و از هر بازاریابی آنها 1% از مبلغ کل را صاحب شوید!انتخاب کنید از چه طریقی می خواهید کسب درآمد کنید؟ آپلود فایل یا بازاریابی فایلهای سایت با فروشگاه ساز رایگان ؟


برای کسب درآمد مناسب از اینترنت هیچ وقت دیر نیست. همین الان عضو سایت شده و برای کسب درآمد تلاش کنید.

اگر برای کسب درآمد فوق العاده اماده هستید کلیک کنید ؟

هنوز سوالی مونده؟اگر در مورد نحوه کارکرد سایت، نحوه کسب درآمد از سایت و بازاریابی سوالی دارید، میتوانید صفحات راهنمای سایت را مطالعه کنید. کافیست بر روی لینک های زیر کلیک کنید.